Witajcie w One Format  - Twórcy Wspomnień Ślubnych! 

Cześć, tu Bartek. Jestem filmowcem i fotografem, oraz założycielem OneFormat. Razem z moją ekipa jesteśmy aby uwiecznić ten jedyny, niepowtarzalny moment w Waszym życiu - Wasz ślub. Jeśli jesteście tu, to pewnie szukacie kogoś, kto nie tylko nagra ten dzień, ale stworzy z niego prawdziwe arcydzieło filmowe. To świetnie, bo właśnie takie wyzwania naprawdę nas nakręcają!.
Chcemy, żebyście mieli coś więcej niż tylko zwykłe zdjęcia i filmy ze swojego ślubu!

Czemu My?
 Łowcy momentów : Nie lubimy klasycznych ujęć, bo każda para jest unikalna. Łapiemy spontaniczność, prawdziwe uśmiechy i to uczucie w powietrzu, które sprawia, że Wasz dzień jest tak wyjątkowy.

 Magia Filmu: Nasza kamera to niezawodny talizman, który zamienia Wasze emocje w niezapomniane filmy. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, uwielbiamy wyzwania!

 Wasze Pomysły Są dla Nas Wyzwaniem: Macie odjechane pomysły na to, jak chcecie, żeby wyglądało Wasze video czy album? Ręka w górę! Jesteśmy gotowi to zrobić razem z Wami.

 Przyjacielska Atmosfera: Dla nas nie ma dystansu między nami a Wami. Jesteśmy tu, żebyście czuli się swobodnie i dostali jeszcze jedną ekipę przyjaciół w dniu swojego ślubu. To Wasz dzień, a ja jestem tu po to, aby Was wesprzeć i zrozumieć Wasze marzenia. Chcę, żebyście czuli się swobodnie, a każda chwila była spontaniczna i prawdziwa.

Jesteśmy tutaj po to, żeby Wasze wspomnienia trwały wiecznie! Skontaktujcie się zemną, a razem stworzymy coś niesamowitego. Niech Wasz ślub będzie nie tylko jednym dniem, ale całym filmem oraz zdjęciami wypełnionymi uśmiechem, miłością i masą niezapomnianych chwil!
Obrączki ślubne
Back to Top